Aktuality

Hledáme kolegu či kolegyni

25. 1. 2019

Do našeho týmu přijmeme novou posilu - všeobecnou zdravotní sestru. Více informací naleznete na záložce Volná pracovní místa či zde.

Dotazníky spokojenosti

4. 1. 2019

Opět po roce se na Vás obracíme s prosbou o vyplnění dotazníků spokojenosti. Věříme, že zpětná vazba formou odpovědí na dotazníky nám pomůže zlepšovat naše služby.

Vyplněné dotazníky zasílejte elektronicky na adresu ezinkce@domovjanovice.cz nebo je můžete nechat v recepci Domova. Dotazníky jsou k ke stažení zde.

Děkujeme za spolupráci.

PF 2019

21. 12. 2018

PF 2019

Přejeme Vám krásné vánoční svátky, do nového roku hodně zdraví, spokojenosti, osobních a pracovních úspěchů.

Domov seniorů Uhlířské Janovice

Nové číslo našeho časopisu

20. 12. 2018

Právě vychází prosincové číslo našeho časopisu. Přejeme Vám krásné chvíle při jeho čtení. Stáhnout si jej můžete zde.

Život v Domově v prosinci

16. 12. 2018

V prosinci se toho již tradičně děje mnoho. Ve fotogalerii naleznete pár obrázků z akcí u nás konaných.

V pondělí 10. prosince jsme zdobili stromeček. Letos jsme v Domově malovali a pak jsme spěchali, aby to v adventu bylo čisté a pěkné. Jak bylo hotovo, dali jsme se do výzdoby. Jak vidíte, klienti nám pomáhali a zapojili se i děti, které přišly na návštěvu.

Ve středu 5. prosince se konala Mikulášská, kterou si vždy náležitě užíváme. Celým domovem prochází dva andělé, dva čerti a aby byly síly vyrovnány, všemu dává řád Mikuláš.

Ve čtvrtek 13. prosince k nám zavítal živý betlém.  Při jeho zajištění spolupracujeme s nadací Dítě a kůň z Miskovic. Tato akce je mezi klienty velmi oblíbená a vždy se na ni velmi těší.

Fotogalerie: Akce v prosinci

Canisterapie

14. 12. 2018

Vždy když k nám přijde nový klient, zajímáme se o to, co jej baví a těší. „Pejsci“ jak naši canisterapii jednoduše, ale výstižně říkáme, patří k těm nejoblíbenějším. Co může být pro člověka, který má rád zvířata hezčího, než se zabořit do huňatého kožichu nějakého našeho věrného kamaráda, vyčesat mu srst, podat pamlsek a pochválit za to, co se mu povedlo. Canisterapie patří k oblíbeným jejen u nových klientů, ale nenechají si ji ujít ani ti ostatní.

Fotogalerie: Listopad

Listopadový pánský klub

13. 11. 2018

Každé tři týdny přivítáme mezi námi pana Václava Marhana, který s našimi pánskými klienty probírá různá témata od sportu, přírody až po témata aktuální - například výročí vzniku Československého státu. Pan Marhan má vždy připravené zajímavé téma včetně fotografií, videoukázek a dalších materiálů. Samozřejmě nechybí ani pivečko, čaj nebo kafíčko. Pro naše klienty jsou tato setkání vždy vítaným zdrojem zábavy a rozptýlení.

Fotogalerie: Listopad

Jedeme v tom společně pokračuje i bez soutěže ...

6. 11. 2018

Jízda na rotopedu se u nás stalo velmi oblíbenou pohybovou aktivitou. Na jaře tohoto roku jsem se úspěšně účastnili projektu "Jedeme v tom společně", kde jsme skončili z celkových 60 účastníků na krásném 10. místě. Ale co je důležitější, naše klienty jízda na rotopedu velmi nadchla a baví je dál. No můžete se sami podívat.

Fotogalerie: Listopad

UPOZORNĚNÍ

5. 11. 2018

Upozorňujeme, že v listopadu a v prosinci bude v Domově probíhat malování. Díky tomu může dojít ke krátkodobému omezení volného prostoru a omezení v pohybu klientů i návštěv. Děkujeme za pochopení.

Krásná návštěva

5. 11. 2018

V pondělí 5. listopadu přijali naše pozvání děti ze Speciální základní školy v Uhlířských Janovicích, vyráběli jsme s nimi podzimní papírové draky. Setkání to byl opravdu vydařené a všem se moc líbilo. Podívat se můžete do naší fotogalerie.

 

Fotogalerie: Listopad

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice