Aktuality

Pravidelné páteční vaření

2. 11. 2018

Každý pátek náš Domov provoní vůně pravidelného pečení či vaření, podle toho, co příroda zrovna nabízí. Snažíme se, aby to co vaříme korespondovalo s tím, co se zrovna v tom období nabízí. K podzimu patří v Čechách neodmyslitelně brambory. Většinou máme chuť na něco zcela obyčejného, stejně tak i naši klienti. Začátkem listopadu jsme si proto upekli klasické brambory s česnekem, vůně se linula celým Domovem a všichni si moc pochutnali. Vám nabízíme alespoň pár fotografií v naší fotogalerii.

Fotogalerie: Listopad

Den otevřených dveří

1. 10. 2018

Srdečně Vás zveme ve středu 10. října na Den tevřených dveří. Program naleznete zde.

Právě vyšlo třetí číslo časopisu Domova

25. 9. 2018

Právě vyšlo třetí číslo časopisu Domova Janovice. Přejeme Vám hezky strávené chvíle při jeho čtení. Stáhnout si ho můžete zde.

Zahradní pouťová slavnost se vydařila

15. 9. 2018

Ve čtvrtek 13. září k nám přijela POUŤ. Při krásném počasí jsme si užili při hudbě pana Josefa Matury, zatančila nám břišní tanečnice a nakonec jsme shlédli divadelní představení. Celou poutí nás provázely věštby cikánky a pouťové dobroty jako jsou koláče, klobásky a pivečko. Na své si přišly i děti, které si na střelnici vystřelily růže, zaskákaly na skákacím hradu či se pobavily u shazování kuželek. Celá akce se vydařila a všichni se už nyní těšíme na příští rok. Fotografie z této krásné akce naleznete v naší fotogalerii.

Fotogalerie: Zahradní pouťová slavnost

Hledáme nové kolegy a kolegyně

11. 6. 2018

Pro náš Domov hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici kuchař / kuchařka a pomocný kuchař / kuchařka - více informací naleznete zde po rozkliknutí této aktuality. V případě potřeby se obracejte na personalistku Jindru Lapčíkovou, tel. 311 444 242.

Časopis Domova

17. 5. 2018

Zaměstnanci Domova seniorů Uhlířské Janovice připravili pro naše klienty, jejich rodinné příslušníky či známé zcela nový časopis s názvem Listy Domova Janovice. Doufáme, že se Vám bude líbit a přinese Vám hezky strávené chvíle. Podívat se můžete zde.

Hledáme nového kolegu či kolegyni

17. 4. 2018

Pro náš Domov hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Pracovník v sociálních službách - více informací naleznete zde po rozkliknutí této aktuality. V případě potřeby se obracejte na personalistku Jindru Lapčíkovou, tel. 311 444 242.

UPOZORNĚNÍ

8. 3. 2018

Upozorňujeme návštěvníky Domova, že od 12.3.2018 bude v budově probíhat oprava lina. Toto upozornění se týká pokojů klientů i společných prostor. Z tohoto důvodu prosíme návštěvníky o shovívavost. Děkujeme.

Vyhodnocení dotazníků spokojenosti

27. 2. 2018

V lednu 2018 měli naši klienti i jejich rodinní příslušníci či širší veřejnost možnost vyplnit dotazník, jehož cílem je zjištění spokojenosti našich klientů a jejich rodinných příslušníků s poskytovanými službami. Zároveň nám získané údaje otevírají možnosti dalšího zlepšování a zkvalitňování našich služeb na základě vepsaných připomínek.

Budeme rádi, když nám pomůžete zkvalitňovat naše služby

11. 1. 2018

V rámci zvyšování kvality našich služeb bychom rádi znali Váš názor na námi poskytované služby. Proto jsme vytvořili dotazník, který vám dáváme k dispozici k vyplnění. Budeme rádi, když nám jej během měsíce ledna vyplníte a odevzdáte. Dotazník je k dispozici zde ke stažení v elektronické podobě. V tištěné podobě je k dispozici ve vstupní hale našeho Domova. V případě, že zvolíte elektronickou verzi, zašlete vyplněný dotazník na emailovou adresu: ezinke@domovjanovice.cz. Výsledky vyhodnotíme a zveřejníme. Děkujeme.

Dotazník ke stažení zde

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice