Aktuality

Hledáme nového kolegu či kolegyni

17. 4. 2018

Pro náš Domov hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Pracovník v sociálních službách - více informací naleznete zde po rozkliknutí této aktuality. V případě potřeby se obracejte na personalistku Jindru Lapčíkovou, tel. 311 444 242.

UPOZORNĚNÍ

8. 3. 2018

Upozorňujeme návštěvníky Domova, že od 12.3.2018 bude v budově probíhat oprava lina. Toto upozornění se týká pokojů klientů i společných prostor. Z tohoto důvodu prosíme návštěvníky o shovívavost. Děkujeme.

Vyhodnocení dotazníků spokojenosti

27. 2. 2018

V lednu 2018 měli naši klienti i jejich rodinní příslušníci či širší veřejnost možnost vyplnit dotazník, jehož cílem je zjištění spokojenosti našich klientů a jejich rodinných příslušníků s poskytovanými službami. Zároveň nám získané údaje otevírají možnosti dalšího zlepšování a zkvalitňování našich služeb na základě vepsaných připomínek.

Budeme rádi, když nám pomůžete zkvalitňovat naše služby

11. 1. 2018

V rámci zvyšování kvality našich služeb bychom rádi znali Váš názor na námi poskytované služby. Proto jsme vytvořili dotazník, který vám dáváme k dispozici k vyplnění. Budeme rádi, když nám jej během měsíce ledna vyplníte a odevzdáte. Dotazník je k dispozici zde ke stažení v elektronické podobě. V tištěné podobě je k dispozici ve vstupní hale našeho Domova. V případě, že zvolíte elektronickou verzi, zašlete vyplněný dotazník na emailovou adresu: ezinke@domovjanovice.cz. Výsledky vyhodnotíme a zveřejníme. Děkujeme.

Dotazník ke stažení zde

Ježíškova vnoučata

21. 12. 2017

Naši klienti se zapojili do projektu Ježíškova vnoučata. Všem dárcům velmi děkujeme a zároveň se všichni těšíme z radosti našich klientů. Podívajte se do naší fotogalerie.

Udělejte nám radost zadarmo a zažijte Vánoce na druhou!

13. 11. 2017

Svátky jsou výjimečný čas, ale vy jej můžete udělat ještě výjimečnějším. Proměňte letošní Vánoce na Vánoce na druhou, je to překvapivě snadné. Jistě se chystáte nakupovat dárky pro všechny, které máte rádi. Doufáme, že mezi ně patříme i my. Pokud nám chcete na Vánoce udělat radost, nemusí vás to stát ani korunu.

Národní cena sociálních služeb Pečovatelka roku 2017

8. 11. 2017

V úterý 7. listopadu proběhlo na Novoměstské radnici v Praze slavnostní vyhlášení Národní ceny sociálních služeb - Pečovatelka roku, kterou vyhlašuje APSS ČR a Diakonice ČCE a jehož patronkou je Hana Maciuchová. Je nám velkou ctí oznámit, že jednou z oceněných byla i naše kolegyně Míla Zouplnová, jíž bylo uděleno ocenění Národní cena sociálních služeb - Pečovatelka roku 2017. Gratulujeme!

5. ročník ocenění Národní cena sociálních služeb Pečovatel/ka roku 2017

24. 10. 2017

S hrdostí oznamujeme, že naše kolegyně Miloslava Zouplnová se probojovala do finále soutěže Pečovatelka roku. Budeme rádi pokud naši kolegyni podpoříte na adrese www.pecovatelkaroku.cz a zašlete jí hlas.

Poděkování

20. 10. 2017

Tímto bychom velmi rádi poděkovali rodině Karbanových za spolupráci a jejich zájem zpestřit život klientů našeho Domova. Klienti na pozvání rodiny Karbanových navštívili hospůdku "Na Kovárně" v Suchdole u Kutné Hory. Tato návštěva se moc vydařila a byla velmi příjemným zpestřením pro naše klienty.

Den v sázavské knihovně

13. 10. 2017

V pátek 13.10. navštívili naši klienti knihovnu v Sázavě. Návštěva se moc povedla, podívat na fotografie se můžete v naší fotogalerii. Rádi bychom tímto poděkovali paní Brošové a Bubeníkové, knihovnicím ze sázavské městské knihovny  za velmi laskavý přístup ke klienůtm našeho Domova.

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice