Aktuality

Ježíškova vnoučata

21. 12. 2017

Naši klienti se zapojili do projektu Ježíškova vnoučata. Všem dárcům velmi děkujeme a zároveň se všichni těšíme z radosti našich klientů. Podívajte se do naší fotogalerie.

Udělejte nám radost zadarmo a zažijte Vánoce na druhou!

13. 11. 2017

Svátky jsou výjimečný čas, ale vy jej můžete udělat ještě výjimečnějším. Proměňte letošní Vánoce na Vánoce na druhou, je to překvapivě snadné. Jistě se chystáte nakupovat dárky pro všechny, které máte rádi. Doufáme, že mezi ně patříme i my. Pokud nám chcete na Vánoce udělat radost, nemusí vás to stát ani korunu.

Národní cena sociálních služeb Pečovatelka roku 2017

8. 11. 2017

V úterý 7. listopadu proběhlo na Novoměstské radnici v Praze slavnostní vyhlášení Národní ceny sociálních služeb - Pečovatelka roku, kterou vyhlašuje APSS ČR a Diakonice ČCE a jehož patronkou je Hana Maciuchová. Je nám velkou ctí oznámit, že jednou z oceněných byla i naše kolegyně Míla Zouplnová, jíž bylo uděleno ocenění Národní cena sociálních služeb - Pečovatelka roku 2017. Gratulujeme!

5. ročník ocenění Národní cena sociálních služeb Pečovatel/ka roku 2017

24. 10. 2017

S hrdostí oznamujeme, že naše kolegyně Miloslava Zouplnová se probojovala do finále soutěže Pečovatelka roku. Budeme rádi pokud naši kolegyni podpoříte na adrese www.pecovatelkaroku.cz a zašlete jí hlas.

Poděkování

20. 10. 2017

Tímto bychom velmi rádi poděkovali rodině Karbanových za spolupráci a jejich zájem zpestřit život klientů našeho Domova. Klienti na pozvání rodiny Karbanových navštívili hospůdku "Na Kovárně" v Suchdole u Kutné Hory. Tato návštěva se moc vydařila a byla velmi příjemným zpestřením pro naše klienty.

Den v sázavské knihovně

13. 10. 2017

V pátek 13.10. navštívili naši klienti knihovnu v Sázavě. Návštěva se moc povedla, podívat na fotografie se můžete v naší fotogalerii. Rádi bychom tímto poděkovali paní Brošové a Bubeníkové, knihovnicím ze sázavské městské knihovny  za velmi laskavý přístup ke klienůtm našeho Domova.

Veletrh pracovních příležitostí

11. 5. 2017

Dne 3.5.2017 se v Kutné Hoře konal Veletrh pracovních příležitostí. Představilo se zde celkem 49 zaměstnavatelů a zúčasnilo se až 3000 potenciálních zaměstnanců z řad veřejnosti, studentů závěrečných ročníků středních škol a učilišť a uchazečů v evidenci úřadu práce z regionu Kutná Hora a Kolín. Naši organizaci reprezentovala personalistka Jindra Lapčíková a vedoucí přímé péče Jana Kosíková. Dle našeho názoru se akce vydařila a těšíme se na obdobná setkání příště.

Průvod čarodějnic

2. 5. 2017

V pátek 28.5.2017 v dopoledních hodinách prošel naším Domovem čarodějnický průvod. Průvod realizovala místní Základní škola a pohled to byl opravdu kouzelný. Rádi bychom tímto všem žákům Základní školy v Uhlířských Janovicích poděkovali za krásnou podívanou. Podívejte se do naší fotogalerie.

Vzácná návštěva u nás v Domově

21. 4. 2017

Včera odpoledne náš Domov seniorů navštívila moc milá a oblíbená herečka Jaroslava Obermaierová. Navštívila nás v souvislosti se zahájením výstavy obrazů jejího syna Jaroslava Obermaiera. Na fotografie z návštěvy se podívejte do naší fotogalerie.

Příprava na jaro - březen v Domově seniorů

12. 4. 2017

Celý březen u nás probíhala intenzivní příprava na jaro, které všichni vyhlížíme a těšíme se na něj. V rámci aktivizace v klubu Tvořivých žen naši klienti tvořili různé kytičky, ovečky, keramické ptáčky a další krásné věci. V březnu nás navštívila spousta zajímavých osob a viděli jsme krásná představení - naše klienty potěšilo vystoupení Semafor, Viola Olomouc, pan Veleta si s našimi klienty zatančil, zazpívala paní Eva Henychová a přijel nás navštívit i  arciděkan Jan Uhlíř z Kutné Hory. Podívejte se do naší fotogalerie.

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice