Aktuality

VÝSTAVA KOČÁRKŮ

22. 7. 2016

Domov seniorů zve všechny ke shlédnutí výstavy kočárků. Kočárky nám byly zapůjčeny rodinou Balyových z Uhlířských Janovic, kterým tímto děkujeme. Kočárky si můžete rovněž prohlédnout v naší fotogalerii.

PODĚKOVÁNÍ

12. 7. 2016

Rádi bychom za naše klienty poděkovali firmě SELVO za zapůjčení elektrického vozíku. Vozík je neustále využíván a klienty velmi oblíben. Ještě jednou děkujeme :-) Pro více fotografií se podívejte do naší fotogalerie.

Cirkus

13. 6. 2016

V pátek 10.června dopoledne to v našem Domově žilo - navštívil nás cirkus. Pěkné vystoupení artistů a klaunů se všem líbilo a všichni se dobře bavili. Podívejte se do naší fotogalerie.

Výlet do Zruče nad Sázavou

10. 6. 2016

Ve čtvrtek 9. června 2016 se naši obyvatelé vydali na výlet do Zruče nad Sázavou, navštívili zámek, prohlédli si výstavu panenek a na závěr vše zhodnotili při kávě v cukrárně. Na fotografie se můžete podívat v naší fotogalerii.

Běh na draka

2. 6. 2016

Dne 29.5.2016 se konala v Uhlířských Janovicích akce Běh na Draka. Této akce se aktivně účastnili i naši klienti, dopravu na místo zajistil Sbor dobrovolných hasičů Uhlířské Janovice. Všichni si tuto akci užili a byli moc spokojení. Rádi bychom tímto velmi poděkovali jak hasičům za dopravu, tak i pořadatelům za skvělou organizaci a přizpůsobení podmínek možnostem našim klientů. Příští rok se určitě zúčastníme znovu. Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Čarodějnice v Domově

30. 4. 2016

I k nám letos poslední dubnový den přilétly čarodějnice, a že jich nebylo málo, ale za to moc hodné, opekli nám buřtíky a bylo nám s nimi moc hezky. Podívejte se do fotogalerie

UPOZORNĚNÍ - REHABILITACE V DOMOVĚ SENIORŮ

1. 4. 2016

V současné době Domov seniorů Uhlířské Janovice neposkytuje rehabilitační služby veřejnosti, a to z toho důvodu, že nemá uzavřené smlouvy se zdravotními pojišťovnami na poskytování těchto služeb. Rehabilitace je poskytována pouze klientům domova.

Návštěvy Domova seniorů

26. 2. 2016

Dnešním dnem dochází ke zrušení zákazu návštěv. Návštěvy jsou povoleny v plné míře, a to jak na jednotlivých odděleních, tak i ve vestibulu Domova.

Upozornění

12. 2. 2016

Vzhledem k vývoji nemocnosti v Domově seniorů Uhlířské Janovice platí s okamžitou platností úplný zákaz návštěv. Zákaz platí do odvolání.

Upozornění

11. 2. 2016

Na základě doporučení lékařky Domova seniorů Uhlířské Janovice s okamžitou platností platí zákaz návštěv na jednotlivých odděleních. Návštěvy klienti mohou přijímat pouze v atriu Domova seniorů. Zákaz platí do odvolání.

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice