Aktuality

Běh na draka

2. 6. 2016

Dne 29.5.2016 se konala v Uhlířských Janovicích akce Běh na Draka. Této akce se aktivně účastnili i naši klienti, dopravu na místo zajistil Sbor dobrovolných hasičů Uhlířské Janovice. Všichni si tuto akci užili a byli moc spokojení. Rádi bychom tímto velmi poděkovali jak hasičům za dopravu, tak i pořadatelům za skvělou organizaci a přizpůsobení podmínek možnostem našim klientů. Příští rok se určitě zúčastníme znovu. Fotografie z této akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Čarodějnice v Domově

30. 4. 2016

I k nám letos poslední dubnový den přilétly čarodějnice, a že jich nebylo málo, ale za to moc hodné, opekli nám buřtíky a bylo nám s nimi moc hezky. Podívejte se do fotogalerie

UPOZORNĚNÍ - REHABILITACE V DOMOVĚ SENIORŮ

1. 4. 2016

V současné době Domov seniorů Uhlířské Janovice neposkytuje rehabilitační služby veřejnosti, a to z toho důvodu, že nemá uzavřené smlouvy se zdravotními pojišťovnami na poskytování těchto služeb. Rehabilitace je poskytována pouze klientům domova.

Návštěvy Domova seniorů

26. 2. 2016

Dnešním dnem dochází ke zrušení zákazu návštěv. Návštěvy jsou povoleny v plné míře, a to jak na jednotlivých odděleních, tak i ve vestibulu Domova.

Upozornění

12. 2. 2016

Vzhledem k vývoji nemocnosti v Domově seniorů Uhlířské Janovice platí s okamžitou platností úplný zákaz návštěv. Zákaz platí do odvolání.

Upozornění

11. 2. 2016

Na základě doporučení lékařky Domova seniorů Uhlířské Janovice s okamžitou platností platí zákaz návštěv na jednotlivých odděleních. Návštěvy klienti mohou přijímat pouze v atriu Domova seniorů. Zákaz platí do odvolání.

V prosinci to u nás v domově žilo

5. 1. 2016

s našimi klienty jsme si užívali krásný vánoční čas a těšili z různých vystoupení, která si pro nás připravily nejen děti. Vánoční představení si pro naše klienty připravily děti z Mateřské školy v Uhlířských Janovicích či z Mateřské a základní školy Bečváry...

Fotogalerie zde

 

Upozornění

5. 12. 2015

Pokud si klient přeje donést vlastní elektrický spotřebič (holící strojek, nabíječka k telefonu, fén, kulma na vlasy atp.) je povinen doložit platnou revizní zprávu k danému spotřebiči či doklad o jeho nabytí v případě, že se jedná o nově zakoupený spotřebič. Bez těchto dokladů nebude umožněno používání přístroje v našem Domově.

Den otevřených dveří

15. 9. 2015

jste srdečně zváni na Den otevřených dvěří konaný 9. 10. 2015
informace zde

Nové fotografie z výstavby

16. 6. 2015

přidána výroční zpráva
obsah zde

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice