Aktuality

Oslava 100. narozenin

27. 3. 2019

V úterý 26. března oslavila naše klientka paní Marie Horáková krásné 100. narozeniny. Za celý náš Domov jí přejeme hlavně hodně zdraví.

Fotogalerie: Oslava 100. narozenin

Vyhodnocení dotazníku spokojenosti

8. 3. 2019

Během ledna jste se mohli Vy i Vaši rodinní příslušníci zcela anonymně vyjádřit k prostředí a službám v našem Domově prostřednictvím Dotazníku spokojenosti za rok 2018. Veškeré odevzdané dotazníky jsme shromáždili, vyhodnotili a s jejich podrobnými výsledky se můžete seznámit na nástěnkách v každém patře, a to od 12. 3. 2019.

Z celkového počtu vydaných dotazníků pro naše klienty se vrátilo zpět 72 vyplněných. Velmi děkujeme za vaši spolupráci. K vašim poznámkám se jistě vrátíme na stravovacích komisích a na setkáních vedení s vámi, klienty.

Vyjadřovat se mohli také vaši rodinní příslušníci, dotazníky měli k dispozici na webových stránkách i vstupní hale. V této kategorii se vrátilo 24 vyplněných dotazníků. I rodinám děkujeme za všechny postřehy, slova podpory a poděkování. K jejich dalším reakcím se vyjadřují jednotliví odpovědní pracovníci našeho Domova a veškeré odpovědi si můžete přečíst rovněž ve vstupní hale Domova.

Únorové aktuality

4. 3. 2019

Měsíc únor jsme zahájili společným vyráběním se spolkem Tvořivé ženy z Janovic. Pod jejich vedením se povedlo vytvořit krásná krmítka plná barevných ptáčků. První sluneční paprsky a teplejší počasí jsme využili spolu s canisterapeutickým psem Flíčkem k procházce po zahradě. Měsíc únor jsme zakončili rozverným masopustním průvodem po Domově, kterého se účastnili nejen zaměstnanci ale i klienti.

Fotogalerie: Akce únor 2019

Leden v Domově

3. 2. 2019

Nový rok jsme, již tradičně, zahájili návštěvou Tří králů v podání kostelního sboru Uhlířské Janovice pod vedením paní doktorky Mašínové a její rodiny. V následujícím týdnu náš Domov poctil návštěvou harmonikář Tomáš Duspiva, který je u našich klientů zvláště oblíben. Nemůžeme opomenout pravidelné lednové setkání s arciděkanem Janem Uhlířem, který přijel z nedaleké Kutné Hory. A měsíc leden se nám krásně uzavřel tanečním vystoupením Markéty Zemanové v doprovodu našich úžasných seniorek.

Fotogalerie: Akce leden 2019

Hledáme kolegu či kolegyni

25. 1. 2019

Do našeho týmu přijmeme novou posilu - všeobecnou zdravotní sestru. Více informací naleznete na záložce Volná pracovní místa či zde.

Dotazníky spokojenosti

4. 1. 2019

Opět po roce se na Vás obracíme s prosbou o vyplnění dotazníků spokojenosti. Věříme, že zpětná vazba formou odpovědí na dotazníky nám pomůže zlepšovat naše služby.

Vyplněné dotazníky zasílejte elektronicky na adresu ezinkce@domovjanovice.cz nebo je můžete nechat v recepci Domova. Dotazníky jsou k ke stažení zde.

Děkujeme za spolupráci.

PF 2019

21. 12. 2018

PF 2019

Přejeme Vám krásné vánoční svátky, do nového roku hodně zdraví, spokojenosti, osobních a pracovních úspěchů.

Domov seniorů Uhlířské Janovice

Nové číslo našeho časopisu

20. 12. 2018

Právě vychází prosincové číslo našeho časopisu. Přejeme Vám krásné chvíle při jeho čtení. Stáhnout si jej můžete zde.

Život v Domově v prosinci

16. 12. 2018

V prosinci se toho již tradičně děje mnoho. Ve fotogalerii naleznete pár obrázků z akcí u nás konaných.

V pondělí 10. prosince jsme zdobili stromeček. Letos jsme v Domově malovali a pak jsme spěchali, aby to v adventu bylo čisté a pěkné. Jak bylo hotovo, dali jsme se do výzdoby. Jak vidíte, klienti nám pomáhali a zapojili se i děti, které přišly na návštěvu.

Ve středu 5. prosince se konala Mikulášská, kterou si vždy náležitě užíváme. Celým domovem prochází dva andělé, dva čerti a aby byly síly vyrovnány, všemu dává řád Mikuláš.

Ve čtvrtek 13. prosince k nám zavítal živý betlém.  Při jeho zajištění spolupracujeme s nadací Dítě a kůň z Miskovic. Tato akce je mezi klienty velmi oblíbená a vždy se na ni velmi těší.

Fotogalerie: Akce v prosinci

Canisterapie

14. 12. 2018

Vždy když k nám přijde nový klient, zajímáme se o to, co jej baví a těší. „Pejsci“ jak naši canisterapii jednoduše, ale výstižně říkáme, patří k těm nejoblíbenějším. Co může být pro člověka, který má rád zvířata hezčího, než se zabořit do huňatého kožichu nějakého našeho věrného kamaráda, vyčesat mu srst, podat pamlsek a pochválit za to, co se mu povedlo. Canisterapie patří k oblíbeným jejen u nových klientů, ale nenechají si ji ujít ani ti ostatní.

Fotogalerie: Listopad

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice