Aktuality

PODĚKOVÁNÍ

20. 3. 2020

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří v této době šijí roušky pro personál Domova seniorů Uhlířské Janovice, ať se již jedná o zaměstnance, kteří jsou doma s dětmi, příbuzné našich zaměstnanců i samotné zaměstnance, kteří šijí po své práci doma. Dále poděkování patří všem ostatním, kteří se nabídli a roušky nám pomáhají šít. Velmi za to děkujeme, pomůže nám každá rouška (speciálně se jedná o paní Helenu Melounovou či maminky z Uhlířskojanovicka).

Poděkování dále patří všem zaměstnancům, kteří v této době stále plní své pracovní povinnosti a intenzivně pracují a udržují tímto chod Domova v provozu. Patří jim velký dík.

AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU DOMOVA SENIORŮ

17. 3. 2020

Vážené dámy a pánové,

ode dne 17.3.2020 jsou v souvislosti s epidemií koronaviru zavedena v Domově seniorů Uhlířské Janovice další opatření:

- na základě usnesení vlády je našim klientům zakázáno opustit areál domova seniorů a samozřejmě i opuštění domova za účelem návštěvy rodiny. Prosíme tímto všechy rodinné příslušníky toto dodržovali a nevystavovali své blízké zbytečnému riziku. Své blízké kontaktujte telefonicky nebo se obracejte na sociální pracovnice, které Vám podají všechny důležité informace.

Nadále zůstává v plastnosti úplný zákaz návštěv.

Celá tato siutace je nová pro nás všechny, věřte, že děláme to nejlepší, co v této situaci dokážeme.

ZÁKAZ NÁVŠTĚV V DOMOVĚ SENIORŮ UHLÍŘSKÉ JANOVICE

3. 3. 2020

Vážení návštěvníci,

z důvodu preventivních opatření před virovým onemocněním (Koronavir), přistoupil Domov seniorů Uhlířské Janovice na základě doporučení Odboru sociálních věcí Středočeského kraje od 3. 3. 2020 k zákazu návštěv, a to do odvolání.

O ukončení zákazu návštěv Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

Informace k možnostem odběru oběda v době zákazu návštěv v Domově seniorů

3. 3. 2020

Vážení zákazníci,

omlouváme se za ztížené podmínky při prodeji obědů pro veřejnost. Vzhledem k situaci týkající se šíření nákazy koronavirem Covid-19 a s tím souvesejícím zákazem návštěv v Domově seniorů, máte následující možnosti:

- odhlášení stravy dle pokynů na záložce Stravování

- oběd Vám bude nandán do Vámi přinesených jídlonosičů a předán před budovou Domova. Vstup do budovy Domova Vám nebude v tomto případě umožněn.

O ukončení preventivních opatření Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

 

Hledáme nové kolegy

24. 2. 2020

Domov seniorů Uhlířské Janovice přijme do svého týmu aktivizační pracovnici. Více informací získáte zde.

Dotazník spokojenosti

6. 1. 2020

Opět po roce se na Vás obracíme s prosbou o vyplnění dotazníků spokojenosti. Věříme, že zpětná vazba formou odpovědí na dotazníky nám pomůže zlepšovat naše služby.

Vyplněné dotazníky zasílejte elektronicky na adresu ezinke@domovjanovice.cz nebo je můžete nechat v recepci Domova.

Dotazníky jsou k ke stažení zde.

Děkujeme za spolupráci.

Upozornění na aktualizaci dokumentů

1. 1. 2020

Od 1.1.2020 došlo k aktualizaci dokumentů týkajících se poskytování sociálních služeb v Domově seniorů Uhlířské Janovice. Aktuálně platné dokumenty naleznete na záložce Dokumenty - Dokumenty pro službu DS a DZR - Informace pro zájemce o službu.

Kamerový systém v Domově seniorů

30. 10. 2019

Vážení návštěvníci Domova seniorů Uhlířské Janovice,

dne 1. listopadu 2019 bude v Domově seniorů spuštěn kamerový systém. Kamerový systém bude využíván k zabezpečení a ochraně majetku a zdraví osob, kteří se nachází v areálu Domova a k ochraně  a zabezpečení našeho majetku. Oba tyto účely jsou oprávněným zájmem ve smyslu článku 6 odst. 1 písm. f) GDPR. Kamerový systém nebude snímat žádné vnitřní prostory budovy ani žádné prostory určené k ryze soukromým úkonům osob. Kamerový systém bude umístněn pouze ve venkovním areálu Domova. Bližší informace Vám poskytnou zaměstnanci recepce nebo je obdržíte na emailu: pcermakova@domovjanovice.cz

Aktuální dění v Domově na podzim

21. 10. 2019

Jako vždy Vám přinášíme několik informací o tom, co se u nás děje. Měli jsme tu krásnou návštěvu papušků, klienti navštívili zámek Konopiště, navštívili nás skotští dudáci či jsme s klienty navštívli děti z místní mateřské školky. Mimo to jsme pořádali turnaj v kuželkách či si zahráli holandký biliiár. Bylo toho více, proto se podívejte do přiložené fotogalerie.

Fotogalerie: Podzim 2019

Nové číslo časopisu Domova

3. 10. 2019

Právě vyšlo nové podzimní číslo časopisu Domova. Přejeme Vám krásně strávené chvíle při jeho čtení. Stáhnout si ho můžete zde.

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice