Aktuality

Kamerový systém v Domově seniorů

30. 10. 2019

Vážení návštěvníci Domova seniorů Uhlířské Janovice,

dne 1. listopadu 2019 bude v Domově seniorů spuštěn kamerový systém. Kamerový systém bude využíván k zabezpečení a ochraně majetku a zdraví osob, kteří se nachází v areálu Domova a k ochraně  a zabezpečení našeho majetku. Oba tyto účely jsou oprávněným zájmem ve smyslu článku 6 odst. 1 písm. f) GDPR. Kamerový systém nebude snímat žádné vnitřní prostory budovy ani žádné prostory určené k ryze soukromým úkonům osob. Kamerový systém bude umístněn pouze ve venkovním areálu Domova. Bližší informace Vám poskytnou zaměstnanci recepce nebo je obdržíte na emailu: pcermakova@domovjanovice.cz

Aktuální dění v Domově na podzim

21. 10. 2019

Jako vždy Vám přinášíme několik informací o tom, co se u nás děje. Měli jsme tu krásnou návštěvu papušků, klienti navštívili zámek Konopiště, navštívili nás skotští dudáci či jsme s klienty navštívli děti z místní mateřské školky. Mimo to jsme pořádali turnaj v kuželkách či si zahráli holandký biliiár. Bylo toho více, proto se podívejte do přiložené fotogalerie.

Fotogalerie: Podzim 2019

Nové číslo časopisu Domova

3. 10. 2019

Právě vyšlo nové podzimní číslo časopisu Domova. Přejeme Vám krásně strávené chvíle při jeho čtení. Stáhnout si ho můžete zde.

Fyzioterapie pro veřejnost

20. 8. 2019

Od 1. září 2019 nabízí Domov seniorů Uhlířské Janovice možnost využití služeb fyzioterapie pro širokou veřejnost. Bližší informace naleznete na záložce Fyzioterapie.

Zahradní slavnost 2019

28. 6. 2019

V úterním parném odpoledni se u nás konala Zahradní slavnost. Bylo to velmi krásně strávené odpoledne s vystoupením kapely Poprask z Odlochovic, kouzelníka Grina či břišní tanečnice. Přítomní si mohli nechat věštit z ruky či zakoupit drobnost na památku. K tomu byla k dispozici spousta skvělého jídla a pití.

Děkujeme všem sponzorům, dobrovolníkům i zaměstnancům za skvěle zvládnutou organizaci a za pomoc při zabezpečení této akce. Věříme, že příští rok bude stejně tak úspěšná. Na fotografie se můžete podívat v galerii.

Fotogalerie: Zahradní slavnost 2019

Letní číslo časopisu Domova

27. 6. 2019

Právě vyšlo letní číslo našeho časopisu. Přejeme Vám krásné chvíle strávené při čtení našeho časopisu. Elektronickou verzi naleznete v Dokumentech nebo ke stažení zde.

Zahradní slavnost

14. 6. 2019

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat na tradiční Zahradní slavnost konanou v prostorech zahrady Domova seniorů Uhlířské Janovice. Těšit se můžete na vystoupení kapely Poprask z Odlochovic, břišní tanečnici, klauny a žongléry a možná přijde i kouzelník ....

Jarní aktuality z Domova

31. 5. 2019

Jaro je krásným ročním obdobím, kdy se toho spousta děje. Podívejte se, co se dělo u nás. Vše najdete v této aktualitě.

Fotogalerie: Jaro v Domově

Oslava 100. narozenin

27. 3. 2019

V úterý 26. března oslavila naše klientka paní Marie Horáková krásné 100. narozeniny. Za celý náš Domov jí přejeme hlavně hodně zdraví.

Fotogalerie: Oslava 100. narozenin

Vyhodnocení dotazníku spokojenosti

8. 3. 2019

Během ledna jste se mohli Vy i Vaši rodinní příslušníci zcela anonymně vyjádřit k prostředí a službám v našem Domově prostřednictvím Dotazníku spokojenosti za rok 2018. Veškeré odevzdané dotazníky jsme shromáždili, vyhodnotili a s jejich podrobnými výsledky se můžete seznámit na nástěnkách v každém patře, a to od 12. 3. 2019.

Z celkového počtu vydaných dotazníků pro naše klienty se vrátilo zpět 72 vyplněných. Velmi děkujeme za vaši spolupráci. K vašim poznámkám se jistě vrátíme na stravovacích komisích a na setkáních vedení s vámi, klienty.

Vyjadřovat se mohli také vaši rodinní příslušníci, dotazníky měli k dispozici na webových stránkách i vstupní hale. V této kategorii se vrátilo 24 vyplněných dotazníků. I rodinám děkujeme za všechny postřehy, slova podpory a poděkování. K jejich dalším reakcím se vyjadřují jednotliví odpovědní pracovníci našeho Domova a veškeré odpovědi si můžete přečíst rovněž ve vstupní hale Domova.

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice