Aktuality » INFORMACE K VLÁDNÍMU NAŘÍZENÍ TÝKAJÍCÍ SE MOŽNOSTI VYCHÁZENÍ MIMO AREÁL DOMOVA

INFORMACE K VLÁDNÍMU NAŘÍZENÍ TÝKAJÍCÍ SE MOŽNOSTI VYCHÁZENÍ MIMO AREÁL DOMOVA

Na základě usnesení vlády ČR ze dne 14.12.2020 je ode dne 16.12.2020 zrušen zákaz vycházení klientů mimo areál domova a vy se opět budete moci setkat se svými blízkými nejen v našem domově, ale můžete si také vyjít se svými rodiči či prarodiči na vycházku, a to ať už na zahradu domova nebo mimo areál našeho domova za následujících podmínek:

Chápeme, že situace v době zakázaných návštěv byla pro Vás všechny velmi náročná a že jste se dlouhou dobu s Vašimi blízkými neviděli, tudíž je zřejmé, že budete chtít vyjádřit svou radost ze shledání, je ovšem velice důležité myslet i na ostatní klienty, kteří jsou v našem domově, a také na zaměstnance, kteří se o Vaše blízké starají.

Z toho důvodu Vás prosíme o zvážení všech podmínek, které pramení z možnosti pobytu mimo domov a následném pobytu klienta v izolačním pokoji. Zároveň na Vás velice apelujeme, abyste byli co nejvíce ohleduplní a opatrní, dodržovali veškerá hygienická nařízení (nošení respirátoru, desinfekce) a pomohli nám tak zamezit zanesení nákazy Covid-19 do našeho domova.

Pro zajištění možnosti vycházky vždy prosím kontaktujte Mgr. Hanu Bílou na telefonním čísle 722 958 602.

Současně Vám sdělujeme, že od 16.12.2020 je možné v antigenních odběrových centrech zajistit si bezplatně vlastní antigenní test před návštěvou v domově.

Ještě jednou Vám předem děkujeme za pochopení a Vaše vstřícné a ohleduplné chování.

Ing. Václav Váňa, MPA, ředitel

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice