Aktuality

Fyzioterapie pro veřejnost

20. 8. 2019

Od 1. září 2019 nabízí Domov seniorů Uhlířské Janovice možnost využití služeb fyzioterapie pro širokou veřejnost. Bližší informace naleznete na záložce Fyzioterapie.

Zahradní slavnost 2019

28. 6. 2019

V úterním parném odpoledni se u nás konala Zahradní slavnost. Bylo to velmi krásně strávené odpoledne s vystoupením kapely Poprask z Odlochovic, kouzelníka Grina či břišní tanečnice. Přítomní si mohli nechat věštit z ruky či zakoupit drobnost na památku. K tomu byla k dispozici spousta skvělého jídla a pití.

Děkujeme všem sponzorům, dobrovolníkům i zaměstnancům za skvěle zvládnutou organizaci a za pomoc při zabezpečení této akce. Věříme, že příští rok bude stejně tak úspěšná. Na fotografie se můžete podívat v galerii.

Fotogalerie: Zahradní slavnost 2019

Letní číslo časopisu Domova

27. 6. 2019

Právě vyšlo letní číslo našeho časopisu. Přejeme Vám krásné chvíle strávené při čtení našeho časopisu. Elektronickou verzi naleznete v Dokumentech nebo ke stažení zde.

Zahradní slavnost

14. 6. 2019

Srdečně si Vás dovolujeme pozvat na tradiční Zahradní slavnost konanou v prostorech zahrady Domova seniorů Uhlířské Janovice. Těšit se můžete na vystoupení kapely Poprask z Odlochovic, břišní tanečnici, klauny a žongléry a možná přijde i kouzelník ....

Jarní aktuality z Domova

31. 5. 2019

Jaro je krásným ročním obdobím, kdy se toho spousta děje. Podívejte se, co se dělo u nás. Vše najdete v této aktualitě.

Fotogalerie: Jaro v Domově

Oslava 100. narozenin

27. 3. 2019

V úterý 26. března oslavila naše klientka paní Marie Horáková krásné 100. narozeniny. Za celý náš Domov jí přejeme hlavně hodně zdraví.

Fotogalerie: Oslava 100. narozenin

Vyhodnocení dotazníku spokojenosti

8. 3. 2019

Během ledna jste se mohli Vy i Vaši rodinní příslušníci zcela anonymně vyjádřit k prostředí a službám v našem Domově prostřednictvím Dotazníku spokojenosti za rok 2018. Veškeré odevzdané dotazníky jsme shromáždili, vyhodnotili a s jejich podrobnými výsledky se můžete seznámit na nástěnkách v každém patře, a to od 12. 3. 2019.

Z celkového počtu vydaných dotazníků pro naše klienty se vrátilo zpět 72 vyplněných. Velmi děkujeme za vaši spolupráci. K vašim poznámkám se jistě vrátíme na stravovacích komisích a na setkáních vedení s vámi, klienty.

Vyjadřovat se mohli také vaši rodinní příslušníci, dotazníky měli k dispozici na webových stránkách i vstupní hale. V této kategorii se vrátilo 24 vyplněných dotazníků. I rodinám děkujeme za všechny postřehy, slova podpory a poděkování. K jejich dalším reakcím se vyjadřují jednotliví odpovědní pracovníci našeho Domova a veškeré odpovědi si můžete přečíst rovněž ve vstupní hale Domova.

Únorové aktuality

4. 3. 2019

Měsíc únor jsme zahájili společným vyráběním se spolkem Tvořivé ženy z Janovic. Pod jejich vedením se povedlo vytvořit krásná krmítka plná barevných ptáčků. První sluneční paprsky a teplejší počasí jsme využili spolu s canisterapeutickým psem Flíčkem k procházce po zahradě. Měsíc únor jsme zakončili rozverným masopustním průvodem po Domově, kterého se účastnili nejen zaměstnanci ale i klienti.

Fotogalerie: Akce únor 2019

Leden v Domově

3. 2. 2019

Nový rok jsme, již tradičně, zahájili návštěvou Tří králů v podání kostelního sboru Uhlířské Janovice pod vedením paní doktorky Mašínové a její rodiny. V následujícím týdnu náš Domov poctil návštěvou harmonikář Tomáš Duspiva, který je u našich klientů zvláště oblíben. Nemůžeme opomenout pravidelné lednové setkání s arciděkanem Janem Uhlířem, který přijel z nedaleké Kutné Hory. A měsíc leden se nám krásně uzavřel tanečním vystoupením Markéty Zemanové v doprovodu našich úžasných seniorek.

Fotogalerie: Akce leden 2019

Hledáme kolegu či kolegyni

25. 1. 2019

Do našeho týmu přijmeme novou posilu - všeobecnou zdravotní sestru. Více informací naleznete na záložce Volná pracovní místa či zde.

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice