Aktuality

Informace k možnostem odběru oběda v době zákazu návštěv v Domově seniorů

3. 3. 2020

Vážení zákazníci,

omlouváme se za ztížené podmínky při prodeji obědů pro veřejnost. Vzhledem k situaci týkající se šíření nákazy koronavirem Covid-19 a s tím souvesejícím zákazem návštěv v Domově seniorů, máte následující možnosti:

- odhlášení stravy dle pokynů na záložce Stravování

- oběd Vám bude nandán do Vámi přinesených jídlonosičů a předán před budovou Domova. Vstup do budovy Domova Vám nebude v tomto případě umožněn.

O ukončení preventivních opatření Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

 

Hledáme nové kolegy

24. 2. 2020

Domov seniorů Uhlířské Janovice přijme do svého týmu aktivizační pracovnici. Více informací získáte zde.

Dotazník spokojenosti

6. 1. 2020

Opět po roce se na Vás obracíme s prosbou o vyplnění dotazníků spokojenosti. Věříme, že zpětná vazba formou odpovědí na dotazníky nám pomůže zlepšovat naše služby.

Vyplněné dotazníky zasílejte elektronicky na adresu ezinke@domovjanovice.cz nebo je můžete nechat v recepci Domova.

Dotazníky jsou k ke stažení zde.

Děkujeme za spolupráci.

Upozornění na aktualizaci dokumentů

1. 1. 2020

Od 1.1.2020 došlo k aktualizaci dokumentů týkajících se poskytování sociálních služeb v Domově seniorů Uhlířské Janovice. Aktuálně platné dokumenty naleznete na záložce Dokumenty - Dokumenty pro službu DS a DZR - Informace pro zájemce o službu.

Kamerový systém v Domově seniorů

30. 10. 2019

Vážení návštěvníci Domova seniorů Uhlířské Janovice,

dne 1. listopadu 2019 bude v Domově seniorů spuštěn kamerový systém. Kamerový systém bude využíván k zabezpečení a ochraně majetku a zdraví osob, kteří se nachází v areálu Domova a k ochraně  a zabezpečení našeho majetku. Oba tyto účely jsou oprávněným zájmem ve smyslu článku 6 odst. 1 písm. f) GDPR. Kamerový systém nebude snímat žádné vnitřní prostory budovy ani žádné prostory určené k ryze soukromým úkonům osob. Kamerový systém bude umístněn pouze ve venkovním areálu Domova. Bližší informace Vám poskytnou zaměstnanci recepce nebo je obdržíte na emailu: pcermakova@domovjanovice.cz

Aktuální dění v Domově na podzim

21. 10. 2019

Jako vždy Vám přinášíme několik informací o tom, co se u nás děje. Měli jsme tu krásnou návštěvu papušků, klienti navštívili zámek Konopiště, navštívili nás skotští dudáci či jsme s klienty navštívli děti z místní mateřské školky. Mimo to jsme pořádali turnaj v kuželkách či si zahráli holandký biliiár. Bylo toho více, proto se podívejte do přiložené fotogalerie.

Fotogalerie: Podzim 2019

Nové číslo časopisu Domova

3. 10. 2019

Právě vyšlo nové podzimní číslo časopisu Domova. Přejeme Vám krásně strávené chvíle při jeho čtení. Stáhnout si ho můžete zde.

Fyzioterapie pro veřejnost

20. 8. 2019

Od 1. září 2019 nabízí Domov seniorů Uhlířské Janovice možnost využití služeb fyzioterapie pro širokou veřejnost. Bližší informace naleznete na záložce Fyzioterapie.

Zahradní slavnost 2019

28. 6. 2019

V úterním parném odpoledni se u nás konala Zahradní slavnost. Bylo to velmi krásně strávené odpoledne s vystoupením kapely Poprask z Odlochovic, kouzelníka Grina či břišní tanečnice. Přítomní si mohli nechat věštit z ruky či zakoupit drobnost na památku. K tomu byla k dispozici spousta skvělého jídla a pití.

Děkujeme všem sponzorům, dobrovolníkům i zaměstnancům za skvěle zvládnutou organizaci a za pomoc při zabezpečení této akce. Věříme, že příští rok bude stejně tak úspěšná. Na fotografie se můžete podívat v galerii.

Fotogalerie: Zahradní slavnost 2019

Letní číslo časopisu Domova

27. 6. 2019

Právě vyšlo letní číslo našeho časopisu. Přejeme Vám krásné chvíle strávené při čtení našeho časopisu. Elektronickou verzi naleznete v Dokumentech nebo ke stažení zde.

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice