Aktuality

Listopadový pánský klub

13. 11. 2018

Každé tři týdny přivítáme mezi námi pana Václava Marhana, který s našimi pánskými klienty probírá různá témata od sportu, přírody až po témata aktuální - například výročí vzniku Československého státu. Pan Marhan má vždy připravené zajímavé téma včetně fotografií, videoukázek a dalších materiálů. Samozřejmě nechybí ani pivečko, čaj nebo kafíčko. Pro naše klienty jsou tato setkání vždy vítaným zdrojem zábavy a rozptýlení.

Fotogalerie: Listopad

Jedeme v tom společně pokračuje i bez soutěže ...

6. 11. 2018

Jízda na rotopedu se u nás stalo velmi oblíbenou pohybovou aktivitou. Na jaře tohoto roku jsem se úspěšně účastnili projektu "Jedeme v tom společně", kde jsme skončili z celkových 60 účastníků na krásném 10. místě. Ale co je důležitější, naše klienty jízda na rotopedu velmi nadchla a baví je dál. No můžete se sami podívat.

Fotogalerie: Listopad

UPOZORNĚNÍ

5. 11. 2018

Upozorňujeme, že v listopadu a v prosinci bude v Domově probíhat malování. Díky tomu může dojít ke krátkodobému omezení volného prostoru a omezení v pohybu klientů i návštěv. Děkujeme za pochopení.

Krásná návštěva

5. 11. 2018

V pondělí 5. listopadu přijali naše pozvání děti ze Speciální základní školy v Uhlířských Janovicích, vyráběli jsme s nimi podzimní papírové draky. Setkání to byl opravdu vydařené a všem se moc líbilo. Podívat se můžete do naší fotogalerie.

 

Fotogalerie: Listopad

Pravidelné páteční vaření

2. 11. 2018

Každý pátek náš Domov provoní vůně pravidelného pečení či vaření, podle toho, co příroda zrovna nabízí. Snažíme se, aby to co vaříme korespondovalo s tím, co se zrovna v tom období nabízí. K podzimu patří v Čechách neodmyslitelně brambory. Většinou máme chuť na něco zcela obyčejného, stejně tak i naši klienti. Začátkem listopadu jsme si proto upekli klasické brambory s česnekem, vůně se linula celým Domovem a všichni si moc pochutnali. Vám nabízíme alespoň pár fotografií v naší fotogalerii.

Fotogalerie: Listopad

Den otevřených dveří

1. 10. 2018

Srdečně Vás zveme ve středu 10. října na Den tevřených dveří. Program naleznete zde.

Právě vyšlo třetí číslo časopisu Domova

25. 9. 2018

Právě vyšlo třetí číslo časopisu Domova Janovice. Přejeme Vám hezky strávené chvíle při jeho čtení. Stáhnout si ho můžete zde.

Zahradní pouťová slavnost se vydařila

15. 9. 2018

Ve čtvrtek 13. září k nám přijela POUŤ. Při krásném počasí jsme si užili při hudbě pana Josefa Matury, zatančila nám břišní tanečnice a nakonec jsme shlédli divadelní představení. Celou poutí nás provázely věštby cikánky a pouťové dobroty jako jsou koláče, klobásky a pivečko. Na své si přišly i děti, které si na střelnici vystřelily růže, zaskákaly na skákacím hradu či se pobavily u shazování kuželek. Celá akce se vydařila a všichni se už nyní těšíme na příští rok. Fotografie z této krásné akce naleznete v naší fotogalerii.

Fotogalerie: Zahradní pouťová slavnost

Hledáme nové kolegy a kolegyně

11. 6. 2018

Pro náš Domov hledáme nové kolegy či kolegyně na pozici kuchař / kuchařka a pomocný kuchař / kuchařka - více informací naleznete zde po rozkliknutí této aktuality. V případě potřeby se obracejte na personalistku Jindru Lapčíkovou, tel. 311 444 242.

Časopis Domova

17. 5. 2018

Zaměstnanci Domova seniorů Uhlířské Janovice připravili pro naše klienty, jejich rodinné příslušníky či známé zcela nový časopis s názvem Listy Domova Janovice. Doufáme, že se Vám bude líbit a přinese Vám hezky strávené chvíle. Podívat se můžete zde.

Copyright © 2014 Domov seniorů Uhlířské Janovice